Profily předních kandidátů do voleb 2022

Za lepší Střekov

číslo 1 - Petr Vinš

kandidát na starostu Střekova

Celý život žiji na Střekově, je mi 48 let, jsem ženatý, mám dvě děti 19 a 17 let, mám maturitu z oboru strojírenství, celou profesní kariéru se věnuji převážně oboru informačních technologií a telekomunikací, od roku 1996 jsem pracoval ve vedoucích funkcích středního a vyššího managementu, od roku 1998 jsem podnikal v oboru IT, zaměstnával až 20 zaměstnanců, v roce 2010 jsem prodal podíl ve společnosti a přešel na práci "na volné noze". Stále se věnuji oboru IT, jsem instruktorem windsurfingu na jezeře Milada, věnuji se ekologické energetice, pěstování rychle rostoucích dřevin. Zajímám se o nové technologie, hodně sportuji, převážně windsurfing, snowboarding, slackline.

V komunální politice mám již 4 roky zkušeností z toho 1,5 roku ve funkci starosty Střekova, ze které jsem byl dne 20.6.2020 odvolán bez udání důvodu v tejné volbě. Souhrn práce úřadu pod mým vedením najdete ZDE

číslo 2 - Mgr. Jiří Železný

Jiří Železný, 48 let, vzděláním filosof a historik, zaměstnáním investiční poradce, zejména v oboru investic do nemovitostí. Šestnáct let se pohybuji v oblasti nákupů, prodejů, rekonstrukcí či výstaveb nemovitostí všeho druhu. V roce 2012 ukončené studium společenských věd a historie pak bylo, a stále je, mým velkým koníčkem, který mi spolu s hrou na nejrůznější hudební nástroje, hrou šachů či touláním se po Českém středohoří, a samozřejmě spolu s mojí rodinou, poskytuje relaxaci a od všedních dnů naplněných prací. Na Střekově jsem se narodil a své kořeny zde mám vrostlé tak hluboko, že přesadit jinam bych se nedokázal. Věřím, že budoucnost Střekova může mít o hodně přívětivější tvář, než jeho současnost.

číslo 3 - Ing. Bc. .Petr Bandas

Narodil jsem se v Ústí nad Labem, je mi 55 let, ženatý jsem 33 let a mám dvě dospělé děti. Vystudoval jsem Stavební průmyslovku a poté ČVUT Stavební fakultu a celý život se živím ve stavebnictví – ať už ve stavební firmě nebo v projekční činnosti. K tomu již přes 20 let učím na stavební průmyslovce a k tomu jsem vystudoval další vysokou školu s pedagogickým zaměřením.

Ve volném čase sportuji, rád cestuji a poznávám Čechy i zajímavá místa v zahraničí.

Na Střekov jsem se s rodinou nastěhoval před 17ti lety, ale s touto čtvrtí a dokonce přímo s naší ulicí jsme svázáni díky prarodičům manželky. Chci se i nadále podílet ne na udržení, ale zlepšení životních podmínek na Střekově. Chci, aby se žádná část Střekova neřadila mezi vyloučené lokality a se aby Střekovu vrátila bývalá „nálepka“ Lepší čtvrť.